DS – hliníkové žebříky KRAUSE

Kupte si pojízdné lešení pro bezpečnou a pohodlnou práci

Jsme distributorem výrobků společnosti KRAUSE se sídlem v Brně. Pořiďte si u nás hliníkové žebříky, schůdky pro domácnost, nová nebo použitá pojízdná lešení a pracovní plošiny. Vyberte si hliníkové sestavy pro různé pracovní výšky, které vynikají bezpečností, praktičností a dlouhou životností.

 • Úvoz 466/8
 • Brno - Staré Brno
 • 602 00
 • Staré Brno, v blízkosti Mendlova náměstí
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Proč právě výrobky společnosti KRAUSE?

Činnost naší společnosti DS je již 25 let výhradně specializována na distribuci žebříků a lešení od firmy KRAUSE v České republice. Proč jsme si vybrali právě tohoto výrobce? Společnost KRAUSE je v oboru výroby žebříků a lešení pojmem. Se svou produkcí začala v německém Alsfeldu už v roce 1900. V současnosti je KRAUSE předním světovým výrobcem žebříků a lešení z lehkých hliníkových slitin. Disponuje celou řadou vlastních patentů a technických řešení. Její výrobky jsou známé především pro svůj vysoký standard bezpečnosti. Díky svému designu jsou rovněž lehce ovladatelné a velmi praktické pro jakékoliv pracovní využití.

Jaké hliníkové žebříky nabízíme?

V naší nabídce naleznete širokou škálu hliníkových žebříků. Máme univerzální jednoduché příložné žebříky s protiskluzovými plastovými patkami a rýhovanými příčkami. Náš sortiment dále zahrnuje víceúčelové dvojité žebříky, vhodné k pohodlnému dosažení větších pracovních výšek. Rovněž nabízíme třídílné mnohoúčelové žebříky, které je možné použít jako příložný, dvojitý i výsuvný žebřík. Tyto žebříky jsou vhodné i pro práci ve volném prostoru s možností dosažení pracovní výšky až 7,60 m, při použití jako příložný žebřík pak až 10,90 m. Dále si u nás můžete zakoupit kloubové univerzální žebříky, kloubové teleskopické žebříky či žebříkové pracovní plošiny. Pro zvýšení bezpečnosti vybavuje výrobce žebříky širokou patní stabilizační traverzou.

Pořídíte u nás také modely z nabídky schůdků pro profesionální i domácí použití.

Pojízdné lešení a pracovní plošiny od nás

Hledáte praktické a bezpečné lešení pro vaši práci? Vyberte si z naší nabídky hliníkových pojízdných lešení a pracovních plošin. V našem sortimentu naleznete pojízdná hliníková lešení třídy 3 v mnoha rozměrových řadách dle velikosti pracovní plochy. Pracovní výška od 1 m do 14,40 m je variabilně nastavitelná vždy po 1 m. Maximální zatížení pak můžete zvolit dle velikosti pracovní plochy od 180 kg po 700 kg. Montáž je snadná a rychlá. Vstup je bezpečně řešen vnitřkem po protiskluzově upravených příčkách. Spojení jednotlivých dílů je založeno na vlastním patentovaném systému, který je rychlý, spolehlivý a bezpečný.

Nechcete kupovat lešení či žebříky na jednorázovou akci? Naše půjčovna lešení a půjčovna žebříků  jsou ideálním řešením. Nebo si kupte použité lešení, které Vám ušetří peníze při zachování komfortu a rychlosti montáže. Z našeho technického parku Vám můžeme připravit výškovou variantu na míru. A brzděná, výškově stavitelná pojezdová kola máte v ceně sestavy. Prodej on-line, blesková rozvážková služba a spolehlivý servis. Balíček, kterému nemůžete odolat.

Otevírací doba

 • Po 7:3011:15 12:0016:00
 • Út 7:3011:15 12:0016:00
 • St 7:3011:15 12:0016:00
 • Čt 7:3011:15 12:0016:00
 • 7:3011:15 12:0016:00
 • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.